Agroturystyka Przylesie - księga gości

Dodaj wpis

Przepisz dwa słowa na obrazku po lewej stronie, żebyśmy byli pewni, że nie jesteś robotem rozsyłającym spam.

Wpisy

1 3 > >>
Napisany 23-12-2017 o 04:56 przez KattiebibJG:

 
 
 
 
 
 


Napisany 09-05-2017 o 12:22 przez Monika:

   Miejscówka super. Dom bardzo wygodny, jedzenie przepyszne (ilość serwowanych smakołyków nie do przejedzenia - nawet dla 16 osobowej grupy). Gospodarze bardzo gościnni, życzliwi i niesamowicie dyskretni. SINGLE Track w Świeradowie - mega zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Napisany 13-03-2017 o 15:42 przez Ania:

Bardzo dziękujemy za gościnę w AgroPrzylesie, mimo marcowej pogody było nam ciepło i przyjemnie - odpoczęliśmy w Waszym artystycznym domu, pełnym dobrej muzyki i przedmiotów z duszą. Dziękujemy za inspirującą przestrzeń wśród przedziwnych instalacji, młynków, czajniczków i innych skarbów, za przepyszną kuchnię p. Halinki, aromatyczną herbatę i niezapomniane dyniowe dżemy! 

Napisany 21-02-2017 o 18:47 przez DOROTA i ROBERT:

Zdecydowanie polecam. Warunki, okolice i atmosfera czynią te miejsce wyjątkowym. Byliśmy dwa razy i już nie możemy się doczekać kolejnego przyjazdu. Empatia gospodarzy jest dużym dopełnieniem i gwarantem udanego wypoczynku. Serdecznie Pozdrawiamy Dorota i Robert Warszawy.

Napisany 04-05-2016 o 11:36 przez Lena:

Cudowny czas, cudowne miejsce, gospodarze wspaniali. Czułam się tam jak u siebie w domu, a nawet jeszcze lepiej gdyż przepyszne jedzenie Halinki jest nie do przecenienia.

Halinko i Arturze bardzo Wam dziękuje za niezapomniany czas spędzony u Was. Z pewnością wrócimy tam jeszcze naszą rowerową grupą.

Napisany 07-02-2016 o 15:33 przez Michał i rodzina:

Przylesie okazało się dla nas niezwykle gościnnym miejscem, gdzie nostalgia klasycznej architektury harmonicznie łączy się z bogactwem otaczającej przyrody. Uwielbiamy lasy, piesze wycieczki, rajdy konne i wszelkiego rodzaju kontakt z naturą, dlatego to miejsce oraz przesympatyczni właściciele zaskarbili sobie naszą wdzięczność i podziw. Serdecznie pozdrawiamy i z przyjemnością wrócimy tutaj jeszcze nie raz!

Michał wraz z rodziną

Napisany 02-02-2016 o 09:10 przez Włóczykij:

Wraz z narzeczoną wybieramy się na tegoroczny sezon, znajomi polecili nam to miejsce na przedślubny wypad :) Wszystko przygotowane, kartki ślubne już rozesłane, więc z przyjemnością zaznamy wypoczynku u Pani Halinki przed tym wielkim dniem. Serdecznie pozdrawiamy i nie możemy się doczekać!

Martyna i Dawid

Napisany 09-09-2015 o 21:24 przez Janusz i Grażyna:

Jeśli nie bawi Cię bitwa o parawany nad polskim morzem,  to Wolimierz będzie idealnym rozwiązaniem… Agro Przylesie jest jedyne w swoim rodzaju!

Byliśmy i polecamy- JANUSZ (I GRAŻYNA) = normalna rodzina ;)

Dziękujemy Ci Halino, na pewno do Ciebie powrócimy!

Gosia i Sławek

 

Napisany 16-08-2015 o 21:17 przez Edyta I Bartosz:

Chcielibiśmy raz jeszcze podziekować za wspaniałe dni  w tym niezwykłym miejscu. Podobało nam sie wszystko: dom, ogród, smaczne jedzenie Halinko -ukłony dla Ciebie, wieczorna  muzyczka p.Artura. Super baza wypadowa - wszędzie blisko. Polecamy - jeśli ktoś ma wątpliwości to wierzcie nam NIEPOTRZEBNiE. Było nam naprawdę super i pewnie wrócimy jescze do Was Halinko:))) Edyta, Bartosz, Karolinka i Michałek

Napisany 07-06-2015 o 15:35 przez M_M:

Piękny dom i ogród, widać w nich artystyczne dusze ich właścicieli. Warto tu przyjechać, choćby rowerem… Dziękujemy,

Michał i Mila z Chocianowa.

1 3 > >>
Wykonanie: Maciej Bałuta (E-mail: mbaluta@o2.pl)
Halina Bałuta
Telefon: 783-795-535
E-mail: b.halinka@o2.pl
FB