Agroturystyka Przylesie - księga gości

Dodaj wpis

Przepisz dwa słowa na obrazku po lewej stronie, żebyśmy byli pewni, że nie jesteś robotem rozsyłającym spam.

Wpisy

< 2 >
Napisany 20-04-2015 o 12:05 przez Piotr:

  Podziękowania dla Halinki i Wolimierza :)

Tak “magicznego” miejsca jak Wolimierz i tak miłych i zakręconych ludzi jak jego mieszkańcy trudno szukać w Polsce.

Nie polecam nikomu odwiedzać tych stron, gdyż zrobi się szybko tłok i czar wtedy pryśnie :). A tak tylko cisza, spokój i wolność na każdym kroku.

Impreza jaką przygotowała nam Halinka na Bratowej i Brata jubileusz - niezapomniana. Wrażenia i wspomnienia -> BEZCENNE. Za całą resztę można zapłacić gotówką.

Dziękuje.

Piotr

Napisany 03-11-2013 o 11:15 przez Piramida:

Pozdrowienia z Głogowa, bardzo miła atmosfera i sympatyczni gospodarze.Pozdrowienia od Piramidy.

Napisany 12-08-2013 o 15:48 przez Roman:

Halinko i Arturze.

Dziękujemy za waszą gościnność, serdeczność, rodzinną atmosferę i pyszne posiłki. W Waszym domu wyczuwa sie szacunek do materii i piękna form starych przedmiotów. W przestrzeni, którą tworzycie każdego dnia,  znajduje sie wiele ciekawych miejsc do pracy twórczej. Inspirujace detale z przeszłości zapewne kryją w sobie wiele historii. Idealne miejsce na wypoczynek i plener dla artystów. W podziękowaniau przesyłamy kilkanaście zdjęć zrobionych pod wpływem uroku Waszego domu z ogrodem.

Roman i Grażyna.

Napisany 13-05-2012 o 16:49 przez Irena:

Dziękujemy za za niezapomniane chwile w Waszym domu, “domu z duszą”. Czuliśmy się jak u najbliższych przyjaciół, którzy oczekiwali nas z niecierpliwością. Halinko i Arturze - dziękujemy! (dziękujemy również za przepyszne jedzono, szczególne Twoje dżemy - głównie ten z jabłuszek). Czekamy kiedy Artur będzie gotowy do wędzenia szynek! Pozdrawiamy, Irena i Zbyszek.

Napisany 08-05-2012 o 12:49 przez Magda:

Halinko,

ogromne podziękowania za jedną z najpięlniejszych majówek jakie do tej pory przeżyliśmy :). Stworzyliście miejsce magiczne - stylowe i mające duszę, a do tego okraszone Twoim ciepłym uśmiechem i życzliwością oraz niebanalną osobowiścią, co pozwoliło nam naładować baterie na dłuuugi czas. Pozdrawiamy, Magda, Michał, Olga i Borys (a Borys powiedział w drodze powrotnej, że Cię kocha :)))

Napisany 21-02-2012 o 14:13 przez Warszawka pozdrawia i dziękuje:

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe miejsce, chwile. Te 4 dni wypoczynku (17-20 luty) i bardzo smaczne jedzenie, stworzoną przez Gospodarzy atmosferę :). U Was nie tylko człowiek wypoczywa ale czuje się dobrze jak przyjaciel. Chętnie wrócimy do Was latem :)

A tym którzy się jeszcze wahają a cenią wspaniałe otoczenie, komfortowe warunki, smaczną kuchnię bez ograniczeń - gorąco polecamy jedzcie do Halinki i Artura a nie będziecie żałować :)

Napisany 14-04-2011 o 20:06 przez Jurek:

Halinko dziękujemy i życzymy wesołych świąt Kartki wielkanocne  

Napisany 21-02-2011 o 22:09 przez Artur z Marta oraz Edyta z Włodkiem z Lubina:

Super:)

Wspaniali ludzie, Halinka i Artek. Spędziliśmy tam kilka dni w zajefajnej atmosferze czuliśmy się tam jak rodzina, aż żal było wyjeżdżać.

Piękne miejsce, piękny dom, pełen uroku, przesympatyczni gospodarze.

Już tęsknimy za tym miejscem, do miłego zobaczenia ;-)

pozdrowionka z Lubina

Napisany 07-02-2011 o 08:22 przez SławekToruń:

Tych kilka dni u Was to baaardzo piękny czas w fantastycznym miejscu. Twórcy tego miejsca ...Artur i Halinka to niesamowite dusze tych chwil. To nie tylko super domowe jedzenie ale też karty, cytrynówka i Wasze towarzystwo zapadnie na zawsze w sercach kilku osób z Torunia :))) Do zobaczenia

Napisany 30-11-2010 o 21:26 przez Mireklewy:

Witam ,

Dwa lata temu byłem wraz z przyjacielem i synami na feriach  zimowych w domu ,,Przy Lesie ” Rekomendacją dla właścicieli , warunków ,atmosfery i pyyyysznej kuchni :-) będzie fakt że na ferie 2011 przyjeżdżamy w 12 osób. 

Pozdrawiam ,, Toruński pierni “

< 2 >
Wykonanie: Maciej Bałuta (E-mail: mbaluta@o2.pl)
Halina Bałuta
Telefon: 783-795-535
E-mail: b.halinka@o2.pl
FB